JAK ZAINSTALOWAĆ DOZOWNIK MYDŁA.

Mydelniczki i butelki do dozowania mydła mogą zaśmiecać zlewozmywak. Z drugiej strony dozownik mydła, jeśli jest wbudowany, może oszczędzić ci rzezi. To tylko prosta procedura instalacji, przez którą musisz przejść, a następnie mieć dozownik podobny do kranu zamiast butelek wypełniających zlew.
Jeśli nadal szukasz sposobu na obejście tego problemu. Jednym z powodów, dla których ta marka jest najbardziej godna polecenia, jest oferowana przez nią jakość. W zależności od rodzaju posiadanej baterii znajdź podajnik do ręczników papierowych, który będzie do niej pasował. Ponownie, te wbudowane dozowniki są wszechstronne i mogą być używane w zlewach kuchennych, blatach roboczych, a nawet w toalecie.

Instalacje

Instalacja dozownika mydła sprowadza się do jednego. Jest to otwarty otwór, w którym można zamontować dozownik. Ale jeśli masz otwór na miejscu, musisz skonfigurować kran i zamontowaną na pokładzie głowicę natryskową. Czasami możesz zmienić cały kran na wyciągany kran ze spryskiwaczem. Wyciągane krany natryskowe to elementy łączone, które pomagają uwolnić zapadliska, aby można było przymocować dozownik.
Zdejmowanie i zatykanie węża zdalnego opryskiwacza i dyszy, a następnie instalowanie „obrotowego noska natryskowego” na końcówce wylewki kranu również może pomóc. Alternatywnie możesz wywiercić świeże otwory w zlewie lub blacie kuchennym.
To trochę trudniejsze niż się wydaje. Wiercenie będzie prawie niemożliwe, jeśli masz żelazne zlewy kuchenne na betonowych blatach. Stalowy zlewozmywak i blat laminowany można wywiercić za pomocą specjalnych narzędzi. Jeśli nie możesz łatwo wywiercić otworu, zainwestuj dodatkowy wysiłek i pieniądze, aby zmodyfikować kran i spraye. Jeśli nie masz pewności co do tej pracy, zadzwoń do wykwalifikowanego hydraulika.
Po uzyskaniu jasnego otworu, na początek, przestrzegaj prostych wskazówek dostarczonych z dozownikiem. Przy użyciu zaledwie kilku narzędzi typowy czas instalacji wynosi około 1 godziny. Taka operacja wymaga użycia klucza do kurków umywalkowych.
1. Wybierz sklep z artykułami BHP: Profesjonalny klej może być używany z dozownikiem zapalniczki. Jeśli jednak potrzebujesz dłuższego, trwalszego i solidniejszego dozownika, możesz skorzystać z wyposażenia dołączonego do dozowników mydła.
2. Instalacja na klej: Dokładnie umyj powierzchnię, na której urządzenie będzie instalowane. Upewnij się, że jest całkowicie suchy. Następnie rozprowadź klej na tylnej części urządzenia i umieść je na ścianie. W zależności od rodzaju kleju, użytkownicy mogą potrzebować utrzymać mocowanie na miejscu w ciągu 2 minut. Wymagana jest cierpliwość. Na koniec odczekaj dzień lub dwa przed włożeniem dozownika mydła do mocowania.
Jeśli używasz dozownika mydła, będziesz potrzebować szczypiec kanałowych, ale klucz do umywalki wystarczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *